Суспільство

У Добровеличківці 9-річна волонтерка подарувала велосипед дівчинці з Харківщини (ФОТО)

 Автор: Валерія Жовтун. 2325

У Добровеличківці Новоукраїнського району 9-річна Марія Трофімчук, яка вже долучалася до допомоги онкохворим дітям, вирішила допомогти вимушеним переселенцям.

marijka

На початку повномасштабного вторгнення Марія разом з мамою виїхали з Київщини до бабусі у Кіровоградську область. Раніше дівчинка зрізала своє волосся на перуки для онкохворих дітей, і після переїзду вирішила не покидати волонтерської справи.

Марія Трофімчук захотіла подарувати частину своїх іграшок і велосипед дітям, яким довелося рятуватися з рідних домівок через обстріли. Для цього вона разом з мамою віднесли речі волонтерам Гончаренко центру у Добровеличківці.

«Насправді допомагати іншим приємно. Всі люди повинні робити добрі справи. Бо коли всі допомагають один одному – жити стає краще», – розповіла Марійка волонтерам. Наразі велосипед передали 5-річній Аріні Малєєвій з Харкова, яка разом з родиною мусила виїхати через бойові дії до Кіровоградщини.

arina

«Коли я була вдома в мене був велосипед. І було багато іграшок. А потім прийшла війна і ми більше не можемо жити вдома. Бо там вибухи та стріляють. Я дуже-дуже хочу повернутися», – розповіла маленька харків’янка.

«Гречка» нагадує, про волонтера з двома протезами, який вирішив залишитися у Харкові й допомагати людям з інвалідністю. 

Поширюйте

Коментуйте