Суспільство

Військовий водій з Кропивницького врятував з-під обстрілів більше 500 побратимів (ФОТО)

. 1974

Сергій з Кропивницького є військовим водієм. З початку віни він служив в АТО, а з перших днів повномасштабного російського вторгнення він виконував бойові завдання на Донеччині – за цей час йому вдалося вивезти з-під обстрілів сотні поранених захисників і захисниць.

vijskovuj vodij Sergij

Історію водія з Кропивницького опублікували на фейсбук-сторінці військової частини Нацгвардії. Сергій прийшов до лав Нацгвардії у 1999 році. Від початку російсько-української війни він ніс службу у зоні проведення АТО/ООС.

«Коли їздиш за кермом у мирному житті, не зважаєш на відстані між невеличкими селами. Коли ж вів машину під масованими артилерійськими обстрілами, метр проїзду видавався довжиною у життя. Я відповідав за людей, віз їх від смерті», – розповів Сергій.

За роки служби нацгвардійцю доводилося вивозити поранених під щільним артилерійським вогнем, прориватися через ворожі засідки, оточення. Сергій зізнався, що коли їде «на нуль», то відчуває холодок страху у серці. Проте вже там, отримавши завдання, страх і зайві думки вивітрюються з голови.

Бронемашина, за кермом якої він рятував побратимів і посестер, не раз була посічена осколками. Бувало, що рвалися колеса. Проте Сергій з Кропивницького разом з іншими військовими нашвидкуруч ремонтували – і знову «на нуль».

bronemashuna obstrilyana

oskolru vid obstriliv

Сергій підкреслив, що на війні немає другорядної роботи: кухар, медик, водій – одиниця стратегічна. «Там кожен герой, але ніхто себе таким не вважає: просто самовіддано роблять свою справу», – додав кропивничанин.

Раніше «Гречка» розповідала про збір коштів для військових, який оголосив Народний герой України Вадим Довгорук.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама