Суспільство

До серпня надзвичайники перевірятимуть школи на готовність до старту очного навчання

. 1514

В Кіровоградській області тривають перевірки освітніх закладів на готовність до старту нового навчального року офлайн в умовах воєнного стану. Перевірки шкіл, садочків, училищ, вишів триватимуть до 12 серпня.

schkola

Про це повідомляє пресслужба Держслужби надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області.

У разі виявлення порушень про їх відповідність нормам чинного законодавства, керівники об’єктів повинні забезпечити їх усунення у тижневий термін.

В області наразі контролюють стан готовності захисних споруд до нового навчального року.

На балансі закладів освіти Кіровоградщини є 866 об’єктів. У 107-ми є захисні споруди: сховища, протирадіаційні укриття. На 70 об’єктах організовані укриття людей у власних спорудах подвійного призначення та найпростіших укриттях. Персонал та учні 10 об’єктів освіти мають змогу укриватись у захисних спорудах суб’єктів господарювання, які є неподалік.

Аби визначити можливі місця для укриття у будівлях, де відсутні захисні споруди, проводять комісійні обстеження підвальних, цокольних приміщень та перших поверхів закладів освіти. Станом на 6 липня із 866 закладів освіти оглянули 770 об’єктів з можливості їх використання як найпростішого укриття. 

Планується, що в перший тиждень навчання, а надалі – щокварталу, з вчителями та дітьми відпрацьовуватимуть дії та практичні тренування з організації оповіщення та евакуації до захисних споруд.

«Гречка» нагадує технічний університет та педагогічний виш у Кропивницькому анонсували початок нового навчального року у серпні.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама