Суспільство

Кропивницький попрощався з героєм російсько-української війни (ФОТО)

 Автор: Валерія Жовтун. 19562

 6 липня у Кропивницькому провели в останню путь військовослужбовця Олександра Литвина. Олександр загинув у лютому 2022 року, проте лише зараз рідні та близькі змогли попрощатись з військовослужбовцем.

litvin0

Як розповіли сослуживці, до Збройних сил Олександр Литвин прийшов зі структури МВС, за його плечима служба в різних спецпідрозділах поліції. Вже у війську виконував важливу роботу - разом з побратимами знищував ворога, захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України.

litvin1

Олександр виріс у Кропивницькому в мікрорайоні Кущівки, з дитинства відвідував гурток «Патріот» у рідній школі. Про це «Гречці» розповів Володимир Король, працівник Кущівської гімназії №30.

– Десь у душі я задоволений тим, що мої хлопці, а серед них і Саня, здобули український дух, захищають нашу державу. Вони полягли за наших дітей, яких нищать російські загарбники. Вони полягли, щоб ми жили, – говорить Король.

litvin2

Єпископ Кропивницький та Голованівський ПЦУ Марк провів панахиду за загиблим. Він подякував воїну за жертовну любов, Богові й батькам – за «сина світла».

– Так ми втрачаємо дуже світлих і мужніх людей, вони янголами підносяться на небеса. Виконують свою дуже важливу і почесну місію, яку, певно, заклав у них Бог ще від народження. Через батьків виховав у них любов до своєї країни, до своєї родини. Бо лише та людина, яка знає, що таке жертовна любов, здатна на таки подвиги, щоб подолати в собі страх смерті, і йти на передову протистояти осатанілому російському агресору, – сказав єпископ.

litvin

Поховали Героя на Далекосхідному кладовищі Кропивницького.

Редакція «Гречки» висловлює щирі співчуття рідним та близьким загиблого. Вічна пам'ять!

Поширюйте

Коментуйте