Суспільство

Шкільні сховища на Кіровоградщині можуть забезпечити безкоштовним інтернетом

. 2634

У компанії Датагруп-Volia оголосили про розгортання програми по підключенню до безкоштовного, високошвидкісного інтернету шкільних сховищ та прихистків.

 0999025988 i99

Зважилися на такий крок задля забезпечення належного процесу навчання у школах та убезпечення дітей від загроз, йдеться на сайті провайдера.

«На жаль, зараз повітряні тривоги, це звична справа для більшості регіонів України. Іноді вони тривають годинами і звичайно переривають навчальний процес. Але зараз, завдяки нашому інтернету дітлахи зможуть продовжувати навчатись, навіть під час передування у сховищі», – повідомили в компанії.

Якщо школа готується до нового навчального року та не має доступу до інтернету у шкільному сховищі, потрібно звернутися за електронною поштою shkola@volia.com. Спеціалісти компанії оцінять технічну можливість та зроблять усе, щоб провести підключення якнайшвидше.

Як писала "Гречка", в області перевіряють освітні заклади на готовність до старту нового навчального року офлайн в умовах воєнного стану. Перевірки шкіл, садочків, училищ, вишів триватимуть до 12 серпня.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама