Суспільство

Простір для соціальної адаптації під час кризи створять у Помічнянській громаді

. 1753

У Помічнянській громаді, яка бере участь у всеукраїнському проєкті «Соціальна адаптація під час кризи», облаштують інтеграційний простір для переселенців та місцевих жителів.

lydu spiluvannja

Про це повідомляє Ірина Ткаченко, директорка Агенції сталого розвитку «Хмарочос», яка є партнером проєкту на Кіровоградщині.

У дев’яти громадах по Україні в межах проєкту облаштують інтеграційні простори для спілкування, взаємодії, змістовного дозвілля, навчання та добрих справ жителів. Проєкт сприятиме знайомству вимушених переселенців з місцевою культурою. А облаштований простір стане місцем для культурного діалогу й обміну досвідом внутрішньо переміщених осіб та місцевих жителів.

«Активності проєкту будуть спрямовані на те, щоб повернути людям відчуття дому та налагодити соціальні зв’язки, отримати важливі знання і компетенції для кращої адаптації до нових умов», – йдеться в повідомленні.

Помічнянська громада вже отримала за кошти проєкту необхідні інструменти для облаштування інтеграційного простору та обладнання для проведення активностей.

Команда проєкту готує 23 липня перший інтеграційний захід «Валіза добра», для знайомства та розробки ідеї простору, обміну думками та своєрідної культурної екскурсії в громаду через мистецтво та кіно.

Довідка:

Всеукраїнський проєкт «Соціальна адаптація під час кризи» реалізується спілкою «Громадські ініціативи України». Його мета – допомогти інтеграції внутрішньо переміщених осіб у життя громади та сприяти розбудові дружнього середовища в громаді.

Географія проєкту: Вінницька, Івано-Франківська, Кіровоградська, Львівська, Полтавська, Рівненська, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська області.

В Кіровоградській області партнерами проєкту «Соціальна адаптація під час кризи» є Агенція сталого розвитку «Хмарочос» та громадська організація «Молода Помічнянська громада».

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама