Суспільство

Мільйонні збитки на недоремонті дороги: на Кіровоградщині судитимуть інженера

 Автор: Валерія Жовтун. 13410

Інженера з технічного нагляду обвинувачують у тому, що він прийняв у підрядника фактично не виконані роботи по ремонту сільської дороги. У результаті службової недбалості збитки інтересам Помічнянської громади – понад 2,9 мільйона гривень.

doroga copy

Про це повідомляє Кіровоградська обласна прокуратура.

За даними слідства, обвинувачений належним чином не перевірив обсяги та якість фактично виконаних підприємством робіт з капремонту сільської дороги. Як наслідок, бюджетними коштами оплачені роботи, що не виконувались підрядником, але при цьому були включені до акту приймання виконаних підрядних робіт.

Досудове розслідування завершили. Обвинуваченому інкримінується  вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 (Службова недбалість) Кримінального кодексу України.

«Гречка» нагадує, цьогоріч навесні керівнику приватного підприємства повідомили про підозру у привласненні понад 2,9 мільйона гривень при виконанні підрядних робіт із капремонту сільської дороги.

Відповідно до ст. 62 Конституції України людина вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не доведуть в суді.

 

Поширюйте

Коментуйте