Суспільство

У чотирьох громадах Кіровоградщини прощатимуться із загиблими захисниками

 Автор: Ірина Требунських. 15134

Про загибель земляків, які захищали український народ від російських загарбників, повідомили у Кропивницькій, Помічнянській, Глодоський і Новопразькій громадах.

zahunyv

У Кропивницькому у четвер, 14 липня, відбудеться поховання захисника, солдата Олександра Гусака. Церемонія прощання почнеться о 10:00 на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища.

Про загибель земляка повідомили і у Помічнянській міській раді. На війні проти окупантів загинув 33-річний Артем Пиріг. Деталі про місце і час прощання із героєм повідомлять додатково.

Purig Artem

Артем Пиріг

У боях на території Донецької області загинув молодший сержант Артур Дядченко з Новопразької громади, який служив оператором бойової машини. У загиблого залишилася дружина та маленька донька.

Уродженець села Войнівка Руслан Чорний у бою за незалежність і свободу українського народу у Харківській області отримав поранення, несумісні з життям.

«Про час і місце зустрічі тіла Героя та церемонію прощання із Захисником України буде повідомлено додатково», – зазначили у Глодоській сільраді.

Chornuy ruslan

Руслан Чорний

Вічна пам’ять і слава захисникам українського народу!

Поширюйте

Коментуйте