Суспільство

Голова Маловисківської громади став представником України на світовому форумі міст у Польщі

. 249

26-30 червня у Катовіце, в Польщі, проходив XI Світовий форум міст. На ньому голова Маловисківської громади Юрій Гульдас став представником України.

Про це повідомив Кіровоградське регіональне відділення Асоціації міст України.

Загалом у форумі взяли участь майже 22 тисячі представників урядів, органів місцевого самоврядування, міжнародних організацій з усього світу. На запрошення Асоціації польських міст у заході взяла участь делегація українських самоврядців.

«Сьогодні Україна захищає всю Європу. Сьогодні гинуть наші діти, наші батьки, наші близькі, наші рідні. І якщо ви це не зрозумієте і не будете допомагати Україні, а ми не багато просимо. Ми просимо зброю, яка у вас є і стоїть і ви її не використовуєте. І Дай Боже, щоб ви її не використовували. Допоможіть врятувати Україну і наших людей, і тим самим ви врятуєте себе –  іншого не дано», – зазначив під час виступів на форумі Юрій Гульдас.

Члени української делегації провели низку зустрічей з представниками різних організацій, з колегами – мерам міст та селищ Польщі, Франції, Норвегії.

Представники місцевого самоврядування та посадовці з України розповіли учасникам заходу про воєнні злочини РФ в українських містах і селах, про стан і потреби громад, акцентували увагу і на європейських прагненнях України.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама