Суспільство

Практикувати англійську і розповісти про Україну – молоді запропонували онлайн-програму ENGin

 Автор: Ірина Требунських. 1885

Українську молодь закликали практикувати розмовну англійську і налагоджувати міжкультурні зв’язки через онлайн-спілкування з волонтерами з різних країн у рамках програми ENGin.

online

Щоб стати учасницею або учасником програми, достатньо мати базовий рівень володіння англійською і стабільний інтернет-зв’язок. В рамках програми онлайн-зустрічі з іноземними волонтерами відбуватимуться щотижня протягом години.

«Росія намагається ізолювати, знищити Україну, тому створення зав’язків між Україною та світом зараз дуже важливе. І оскільки освіта багатьох українських студентів перервалася, наша програма може заповнити деякі з цих прогалин», – сказала засновниця ENGin Катеріна Манофф.

Організатори програми формують пари для спілкування за інтересами, які вже самі обирають платформу для онлайн-спілкування і домовляються про графік зустрічей. Участь у програмі має бути не менше трьох місяців – щоб зафіксувати покращення англійської мови.

Для участі в програмі потрібно заповнити онлайн-анкету, де вказати свої інтереси та хобі, а також пройти короткий тест із англійської мови. Згодом команда ENGin надішле запрошення на міні-інтерв'ю.

Поширюйте

Коментуйте