Суспільство

МАФи чи парковка: ділянки біля готелю «Київ» можуть віддати в оренду на ще 25 років

 Автор: Ірина Требунських. 3260

Приватному підприємству «Балтимор» пропонують продовжити дозвіл на оренду двох ділянок біля готелю «Київ» у Кропивницькому. Раніше це підприємство вже намагалося встановити там МАФи на місці автопарковки.

orenda bilya gotelyu Kiyv

На сайті міськради Кропивницького опублікований проєкт рішення, в якому пропонується надати в оренду на ще 25 років дві земельні ділянки площею 912 і 158 квадратних метри поруч з готелем «Київ», які нині перебувають у користуванні «Балтимору».

Мова про ту сторону готелю "Київ", що виходить на вулицю Преображенську.

«Надати згоду на поділ земельної ділянки біля ресторану «Київ» для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (вид використання – для благоустрою прилеглої до ресторанного комплексу території та розміщення парковки) без зміни цільового призначення», – йдеться у документі.

У проєкті рішення зазначається, що ділянка надана в оренду приватному підприємству для влаштування тротуару та газону, а також розміщення автомобільної парковки.

Нагадаємо, що у 2016 році «Балтимор» встановив паркан біля готелю «Київ» у Кропивницькому для будівництва двох блоків торгівельних павільйонів.

balt4

Фото від 2016 року

Тоді представники приватного підприємства пояснювали, що орендували ділянки під парковку, проте вирішили розмістити там тимчасові споруди без фундамента. При цьому підприємець надав графічні матеріали майбутніх павільйонів.

Тоді через обурення містян у міськраді скасували паспорт прив’язки на розміщення павільйонів.

Після пропозиція продовжити оренду ПП «Балтимор» на ці ділянки біля «Києва» вже з’являлася у проєкті рішення міськради у 2021 році.balt2

Фото проєкту від 2016 року

Поширюйте

Коментуйте