Суспільство

Кропивницьких підприємців запрошують до участі в конкурсі бізнес-проєктів

 Автор: Лариса Романюк. 2292

Конкурс бізнес-проєктів для отримання фінансової підтримки через Регіональний фонд підтримки підприємництва в області пройде у Кропивницькому.

 294101408 421148543388456 4846274804298003222 n

До участі в ньому можуть долучитися підприємці малого та середнього бізнесу, які офіційно зареєстровані та здійснюють підприємницьку діяльність, зокрема, і з-поміж учасників АТО (ООС) і тих, хто перемістився з територій де ведуться бойові дії або є загроза бойових дій та тимчасово окупованих територій. Про це інформує пресслужба міської ради.

Фінансову підтримку надаватимуть:

- на зворотній основі – безвідсотково терміном до 3-х років, для впровадження інвестиційних бізнес-проєктів за принципом мікрокредитування: до 500 тис. грн – для діючого бізнесу; до 100 тис. грн – для новоствореного підприємства чи ФОП (стартап).
- на безповоротній основі – на часткову компенсацію банківських відсотків за кредитами, отриманими на інвестиційні цілі, у розмірі 100 відсотків облікової ставки Національного банку України, але не більше 100 тис. грн/рік.

До участі у конкурсі допускаються бізнес-проєкти, які відповідають пріоритетним напрямкам регіонального розвитку, зокрема:

- впровадження інноваційних, екологічних та енергозберігаючих технологій;
- створення підприємств із виробництва медичних препаратів та фармацевтичної продукції, засобів особистої гігієни тощо;
- створення нових або розширення діючих виробництв:з переробки сільськогосподарської продукції, виробництва продовольчих і непродовольчих товарів та їх фасування; з деревообробки, зокрема, меблеве виробництво; виробництво одягу чи фурнітури, будівельних матеріалів, інших видів продукції, товарів і послуг;
- розвиток овочівництва, садівництва із застосуванням меліоративних технологій, створення або модернізація (реконструкція) об’єктів тепличного господарства та об'єктів для зберігання продукції;
- розвиток та підтримка малого підприємництва у сільській місцевості, зокрема, у сферах надання послуг з пасажирських перевезень, житлово-комунального господарства, побутового обслуговування населення, зеленого туризму тощо;
- розвиток ІТ-сектору та креативних індустрій.

Заявки приймають до 15 серпня поточного року. Звертатись у Регіональний фонд підтримки підприємництва у Кіровоградській області за адресою: м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84, кімн. 417, 419; контактні телефони: (0522) 24 08 86, (050) 224 08 86; e-mail: rfpp@email.ua.

Детальніше за посиланням – http://pidpriem-gue.kr.ua/

Як писала "Гречка", у рамках програми єРобота ФОП або юридичні особи можуть отримати грант на створення або розвиток власної справи – садівництва, ягідництва та виноградарства.

Поширюйте

Коментуйте