Суспільство

У Кропивницькому реконструюють ще одне приміщення гуртожитку для переселенців

. 6763

Нині у Кропивницькому фахівці працюють над реконструкцією ще одного приміщення гуртожитку, куди надалі можна буде заселити переселенців.

PereselenciФото умовне

Про це повідомляє пресслужба міськради.

Міська влада та Міжнародна організація з міграції (МОМ) домовилися про подальшу співпрацю в допомозі вимушеним переселенцям, які оселилися у Кропивницькому. МОМ надаватиме гуманітарну нехарчову допомогу переселенцям. Зокрема, можуть забезпечити ремонт приміщень гуртового житла, матраци, постільну білизну, побутову техніку, гігієнічні набори.

За даними міськради, Кропивницький вже прийняв понад 20 тисяч вимушених переселенців. Більшість із них живуть у приватному житлі, але багато людей розміщували в комунальних закладах міста – садочках і школах. Зараз ці заклади готуються до нового навчального року, а вимушені переселенці оселилися в соціальному гуртожитку і дитячому садочку, що у селищі Новому.

Представники МОМ ознайомляться з об’єктами проживання вимушених переселенців у Кропивницькому, аби мати уявлення про нагальні потреби. 

Нагадаємо, вимушених переселенців, які знайшли прихисток у Кропивницькому і проживали у гуртожитках при училищах і вишах, у садочках, попросили звільнити приміщення – навчальні заклади повертають до профільної роботи.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама