Суспільство

Кропивничани винні «Теплоенергетику» 150 мільйонів – міськрада

 Автор: Валерія Жовтун. 1455

Борг кропивничан комунальному підприємству «Теплоенергетик» за минулий опалювальний сезон складає близько 40 мільйонів гривень, а загальний за всі попередні сезони сягнув 150 мільйонів.

Про це повідомляє Кропивницька міськрада.

Темпи подачі судових позовів недостатні, щоб виправити стан справ, адже це досить тривала процедура, борги за судовим рішенням можуть стягти через пів року, а кошти потрібні уже сьогодні.

«Звертаюся до всіх жителів міста, хто має можливість погасити заборгованість, негайно зробити це. Прийдешня зима буде для нас серйозним випробуванням, тому потрібно тримати на постійному контролі процес підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимових умовах», – наголосив під час апаратної наради сьогодні, 19 липня, заступник міського голови Олександр Мосін.

У Кропивницькому в розпалі підготовка до нового опалювального сезону. За інформацією керівників комунальних підприємств, готовність теплогенеруючого підприємства до запуску складає 50%, а готовність внутрішньо будинкових мереж отримати теплоносій оцінюється на 55-57%.  Особлива увага приділяється заміні аварійних ділянок теплопроводів, запірної арматури, ремонту насосного і котлового обладнання.

 

Поширюйте

Коментуйте