Суспільство

Кропивницький Гуманітарний центр переїде в їдальню ЦНТУ

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2268

 

До 1 серпня Гуманітарний центр, що працював у Кропивницькому на базі НВО №34 переїде, щоб школа могла готуватись до навчального року.Тому міська рада запропонувала волонтерам переїхати до їдальні Центральноукраїнського національного технічного університету, яка за призначенням не використовуються.

 

dopomogaRe4i

Про це повідомляє пресслужба міськради.

У ЦНТУ готові до такого формату співпраці із волонтерами, але потребують підтримки з боку влади в документальному оформленні, є питання які вирішуватимуться із залученням не лише міської ради, а й обласної військової адміністрації.

- Зрозуміло, ми надаємо приміщення у безоплатне користування, єдине, що просимо - оплачувати комунальні послуги: світло та воду. Про опалення наразі не йдеться, ближче до холодів будемо вирішувати це питання, - зазначів ректор університету Володимир Кропівн.

За потреби використовуватиметься і приміщення гуртожитку, де раніше працював університетський санаторій-профілакторій.

– Нове приміщення має логістичні переваги для розміщення гуманітарного центру, сюди зручно добиратися людям і є всі необхідні умови для під'їзду вантажівок, - відзначила Інга Дуднік, очільниця ГО "Територія успіху", яка координує роботу гумштабу.

 

Поширюйте

Коментуйте