Суспільство

Справа про вбивство Діани Хріненко: свідчення в суді дали вже більше 10 очевидців

. 2525

Напередодні відбулося чергове засідання суду у справі вбивства 17-річної Діани Хріненко, яке сталося у Суботцях у 2018 році. В рамках справи заслухали показання вже більше десятьох свідків – як зі сторони захисту, так і зі сторони обвинувачення.

 sud vbuvstvo Dianu HrinenkoФото: «Судовий репортер»

Нагадаємо, що дівчина зникла 24 серпня 2018 року в селі Суботці Знам'янського району. Останки знайшли лише в березні 2019-ого. І лише влітку 2019 року затримали підозрюваного у вбивстві мешканця одного із сіл Знам’янського району 27-річного Миколу Середніцького. Йому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою

У січні 2020 року вбивство кваліфікували дівчини кваліфікували як злочин на сексуальному підґрунті і ухвалили, що справу розглядатиме суд присяжних.

Як повідомляє «Судовий репортер», наразі із 26 томів справи суд дослідив один. Показання в суді надали вже більше 10 свідків. Серед них і мешканка Суботців, яка пригадала, що у вечір вбивства бачила дівчину, яка йшла вулицею. Коли вона зникла з поля зору, жінка почула її крик з благаннями, щоб її не били. Коли свідка вийшла на двір, то там вже нікого не було. Згодом на вулиці з’явився якийсь чоловік і щось шукав з ліхтариком.

Зі сторони захисту свідчення вже дали співмешканка Миколу Середніцького та його брат. Співмешканка вказала, що у ніч вбивства Діани Хріненко обвинувачений відвозив брата у Новотрепівку з бару у Байраках.

«Як повідомило подружжя, яке того вечора також було у розважальному закладі в Байраках, Микола приїхав приблизно о 23:30. Він підвіз їх додому, а куди поїхав далі – не знають», – інформує «Судовий репортер».

Брат обвинуваченого пояснив, шо мало чого пам’ятає з того вечора, адже випив зайвого.

Костянтин Клюкін пояснив, що судовий розгляд триває так довго через неявку свідків на засідання. Сторона обвинувачення наполягає на допиті ще чотирьох людей, а сторона захисту обвинуваченого планує викликати ще кількох своїх свідків.

Наступне засідання у справі вбивства Діани Хріненко призначено на 27 липня.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама