Суспільство

Через ліквідацію Промінвестбанку на аукціон виставлять «кредит» комбінату на Кіровоградщині (ОНОВЛЕНО)

. 4179

Через зв’язки Промінвестбанку з державою-агресоркою в Україні оголосили про його ліквідацію. Кошти з продажу його активів, серед яких і право на вимоги за кредитними договорами промислової нерухомості у Кіровоградській області..

Karer veltaФото: сайт компанії «Велта» 

 

Оновлено. Назву «Через ліквідацію Промінвестбанку на аукціон виставлять видобувний комбінат на Кіровоградщині» змінено на «Через ліквідацію Промінвестбанку на аукціон виставлять "кредит" комбінату на Кіровоградщині». Просимо вибачення за помилку.

 

Як повідомляє Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО), є кредит забезпечений промисловою нерухомістю загальною площею 10 370 квадратних метрів, обладнання збагачувального комбінату, автотранспорт та спецтехніка в Новоукраїнському (колишньому Новомиргородському) районі. Йдеться про групу компаній, яка спеціалізується на видобуванні та збагачуванні титанової сировини. 

Нагадаємо, видобутком у Бирзулівському та Лікарівському родовищах ільменіту (титанові руди) в цьому районі займається гірничодобувна компанія «Велта».

Власне на аукціон виставлять права вимоги за кредитними договорами, укладеними з двома юридичними особами, на загальну заборгованість 5,8 мільярда гривень.

«Участь в аукціоні можуть узяти юридичні і фізичні особи, окрім позичальників та поручителів за кредитами, російської федерації або осіб, пов'язаних з державою-агресоркою. Кошти, отримані від продажу активів банків, що ліквідуються, Фонд спрямовує на розрахунки з їх кредиторами», – йдеться у повідомленні.

Аукціон стартує 1 серпня, прийом пропозицій триватиме до 31 липня включно.

Раніше «Гречка» пояснювала, що робити вкладникам при ліквідації банків в Україні.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама