Суспільство

У Гайвороні облаштують житло для вимушених переселенців на базі колишньої лікарні

 Автор: Ірина Требунських. 2221

У Гайвороні на базі колишньої залізничної лікарні облаштують житла, де зможуть поселитися 250 людей. До облаштування будівлі долучилися волонтери, вимушені переселенці та міжнародна організація «Лікарі без кордонів».

dim

Як повідомляє Гайворонська міськрада, облаштування житла для тих, кому довелося рятуватися з-під обстрілів російських загарбників, виконують частково за благодійні внески.

«Людей спочатку поселяли в закладах освіти. Це було тимчасовим укриттям, адже садок чи школа не може стати повноцінним та якісним житлом», – підкреслили у міськраді.

В адаптованій для житла колишній лікарні зможуть розмістити 250 людей – насамперед йдеться про людей з Донеччини, які наразі проживають в дитячому садку в Гайворонській громаді. В оновленій будівлі для майбутніх мешканців планують зробити кухні, санвузли, пральні, кімнати для відпочинку та для дітей.

До робіт долучилися як представники місцевої влади, волонтери, так і самі вимушені переселенці, а також представники міжнародної організації «Лікарі без кордонів».

житло для переселенців у Гайвороні

jutlo dlya pereselenciv u Gaivoroni2

 Нагадаємо, що через підготовку до нового навчального року вимушеним переселенцям, яких на початку розселили у закладах освіти, доводиться шукати інше житло.

Поширюйте

Коментуйте