Суспільство

Бюро економічної безпеки розпочало розслідування щодо "Велти"

. 2008

15 липня детективи та Бюро Економічної Безпеки (БЕБ) отримали у суді «тимчасовий доступ до оригіналів документів та їх вилучення» в компанії, а 20 липня вирішили з папером відвідати офіс ТОВ ВКФ «Велта».

2313923

Про це повідомив керівник компанії Андрій Бродський. І додав, що до візиту були готові.

«БЕБ надіслав на електронну пошту «Велти» виклик на допит мене особисто на 21 липня у Київ. Усі ці дії проходять в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні за фактом завищення податкового кредиту»,зауважив Бродський.

 

Водночас він пояснив, що перевірки формування податкового кредиту «Велта» проходить щомісяця й у представників податкової жодних зауважень протягом десяти років не виникало.

За цей час підприємство у вигляді податків збагатило державну казну на 575 мільйонів гривень.

«В умовах війни, логістичного колапсу та введення нових ліцензій на експорт «Велта» сплатила понад 40 мільйонів податків з лютого 2022 року. Тож, зрозуміло справа не у податках», – вважає директор підприємства.

Бродський припускає, що вже 26 липня у приміщенні БЕБ у Києві під час допиту йому пред’являть підозру, його затримають, відбудеться судове засідання за позовом БЕБ про накладання арешту на всі активи «Велти».

Очільник «Велти» вбачає в цьому слід російської структури, яка досі працює в Україні.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама