Суспільство

У громаді на Кіровоградщині збиратимуть пропозиції з перейменування вулиць

 Автор: Валерія Жовтун. 1743

До 19 серпня можна подавати пропозицій щодо перейменування вулиць, провулків, тупиків, проїзду у населених пунктах Благовіщенської громади.

vyluzia

Про це повідомляють на сайті громади.

Перейменувати пропонують наступні топоніми:

Ватутіна, Гастелло, Горького, Грибоєдова, Декабристів, Колгоспна, Комарова, Кутузова, Леваневського, Лермонтова, Лізи Чайкіної, Ломоносова, Матросова, Маяковського, Мічуріна, Некрасова, Пушкіна, Суворова, Челюскінців, Чернишевського, Чкалова, Христофорова.

Подавати пропозиції про перейменування у письмовій або електронній формі на адресу: м. Благовіщенське, вул. Промислова, 23/54 та на електронну пошту: toponimblag@gmail.com 

Пропозиції розглядаються топонімічною комісією лише при наявності наступних документів:

  • клопотання на ім’я міського голови із зазначенням прізвища, ім’я, по батькові, поштової адреси, номера телефону людини;
  • пояснювальної записки, яка містить обґрунтування пропозиції, що вноситься.

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються. Клопотання та пропозиції можуть вносити окремі громадяни, об’єднання громадян (наприклад, вуличні), депутати міської ради.

За інформацією звертайтеся за телефоном (05259)2-94-24 до Копієвської Тетяни Вікторівни, Рибчак Олени Степанівни.

«Гречка» нагадує, що низка громад області почали активніше перейменовувати вулиці у зв’язку з повномасштабним вторгненням Росії в Україну.

 

Поширюйте

Коментуйте