Суспільство

Збирали гроші на бронежилети: двоє дітей отримали відзнаки за волонтерство (ФОТО)

. 2334

Двоє дітей з Кропивницького – 7-річна Варвара Хлевицька та 11-річний Матвій Розінко за свою волонтерську роботу отримали подяки Кіровоградської обласної ради з нагоди Дня української державності, сьогодні, 28 липня.

photo 5409254294630284338 y

Про це повідомляє пресслужба облради.

Варвара продавала тюльпани, щоб купити бронежилет для захисника. Спочатку дівчинка збирала гроші на новий телефон. Коли ж вирішила придбати за них захист для військового, з’ясувалося, що грошей не вистачає. Тому дозбирала їх за допомогою квітів. Бронежилет вручила захисникові особисто. А щоб втілити мрію малої волонтерки, кропивницький магазин подарував їй телефон.

photo 5409254294630284330 y

Матвій грав на гітарі у різних мікрорайонах Кропивницького, щоб зібрати кошти на бронежилет. Свою місію ще не виконав, але справу обіцяє продовжити.

«Ці двоє дітей уособлюють тисячі українських юних волонтерів, які в силу своїх можливостей наближають нашу перемогу. Коли у нас ростуть такі діти, це означає, що в України велике майбутнє. Ви – молодці!», – сказав голова облради Сергій Шульга, який і вручив відзнаки на урочистостях, присвячених Дню української державності.

Фото Олександра Козловського 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама