Суспільство

Де Україна – там свобода: у Кропивницькому вперше відзначили День державності (ФОТО)

 Автор: Ірина Требунських. 6460

Сьогодні, 28 липня, в Україні вперше відзначають День державності. У Кропивницькому в цей день вручили нагороди ветеранам і волонтерам, а також погасили нову марку від Укрпошти.

Den derjavnosti

Під час сьогоднішніх урочистостей, які відбулися у Кропивницькому біля пам’ятнику Тарасові Шевченку, обласні та міські відзнаки вручили мешканцям Кіровоградщини, які проявили себе на волонтерському фронті. Серед них є депутати і старости громад, ветерани, керівники благодійних організацій, вимушені переселенці, правозахисниці, спортсмени та навіть школярі. Наприклад, обласну відзнаку отримала Наталія Бур’яненко з Луганщини, яка заснувала волонтерську ініціативу «Годуємо патріотів» і ветеран Вадим Довгорук, який організував підтримку побратимів.

Vadum DovgorukВадим Довгорук отримує нагороду

Відзначили і двох дітей – Варвару Хлевицьку та Матвія Розінко, які збирали гроші на бронежилети для захисників і захисниць.

VarvaraВарвара Хлевицька

Міські відзнаки вручили і спортсменам з Кіровоградщини, які брали участь у літніх Дeфлімпійських ігpaх у Бpaзилії.

Учасники заходу долучилися до спільної міжконфесійної молитви за Україну. «Де Україна – там свобода, і за свою свободу ми боремося. І коли переможемо, тоді настане мир», – наголосили під час молитви представники різних конфесій.

Фіналом заходу стало офіційне погашення марки «Доброго вечора, ми з України», на який зображений український трактор і підбитий ворожий танк. Марку випустили тиражем у 5 мільйонів екзеплярів.

Pogashennya marku

marka1

Скріншот

Фотографії Олександра Козловського

 

Поширюйте

Коментуйте