Суспільство

День Сил спецоперацій: 3-й полк вшанував пам’ять загиблих побратимів (ВІДЕО)

. 8246

До Дня Сил спеціальних операцій України 3-й окремий полк спецпризначенців імені князя Святослава Хороброго виклав відео. В описі зазначається, що кліп присвячений побратимам, які загинули у 2014 році.

3 polk

Фото: facebook.com/3po1k

Українські спецпризначенці 29 липня відзначають професійне свято. З цієї нагоди 3-й окремий полк імені Святослава Хороброго опублікував кліп про свою службу.

«Наш вибір – боротьба. Наша лють стала відплатою. Це наша війна за свободу», – наголошують у відео.

 

У публікації зазначається, що сьогодні спецпризначенці полу згадують десятьох побратимів, які через зрадництво загинули у 2014 році.

«Ми пам'ятаємо їхній подвиг і маємо пам'ятати про загрозу та підступність наших ворогів та давати гідну відсіч», – йдеться у дописі.

Нагадаємо, що 23 липня 2014 року 19 спецпризначенців вирушили на пошуки командира авіаційної ескадрильї полковника Юрія Шевцова, якому вдалося катапультуватися після підбиття його літака російськими терористами з тимчасово окупованих територій Донеччини. Тоді місцевий депутат райради від «Партії регіонів» Микола Бутрименко навів на спецпризначенців групу російських терористів. У бою тоді загинули десять українських військових.

У 2016 році справу скерували до суду. Обвинуваченими у терористичному акті були Андрій Борисов, Іван Бірков, Олексій Новіков, Станіслав Кім.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама