Суспільство

Серед переможців міжнародного мовно-літературного конкурсу – двоє з Олександрійського району (ФОТО)

. 1743

Двоє учениць Новопразького ліцею №1 стали призерками міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

 b3a328ce7aefd131f3d45014b4ad5dfb

Про це йдеться на сайті Новопразької об’єднаної громади.

Завдяки підготовці та підтримці своєї вчительки української мови та літератури Наталії Бугайової друге місце конкурсу здобула Ангеліна Бугайова, а третю сходинку посіла Надія Силенко.

«Змагання відбулися ще у мирній Україні на початку лютого, але через війну імена переможців та призерів стали відомі лише зараз», – повідомили в громаді.

До фінального етапу щорічного конкурсу на знання творчості Кобзаря долучилися всі обласні центри та Київ. Учасниками стали 635 школярів, учнів училищ, профліцеїв, студентів з усієї України.

Довідково: конкурсанти мали, зокрема, згенерувати ідею для власного каналу ТікТок на тему творчості Кобзаря, який сподобався б одноліткам. Інші готували програму квесту по місцях, пов’язаним із життям Шевченка. Було завдання створити короткий сценарій моновистави на основі життєвого шляху поета та проєкт книжки коміксів про життєвий і творчий шлях Тараса Шевченка.

Як писала "Гречка", ліцеїст із Бобринця Дмитро Заболотній двічі набрав по 200 максимально можливих балів під час Національного мільтипредметного тесту.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама