Під «Ой, у лузі червона калина» соколівські школярі та дошкільнята плетуть браслети, продають їх і збирають кошти для ЗСУ.
Юним помічникам – від 5 до 12 років, повідомили на офіційній сторінці Соколівської сільської ради, однак у даному випадку вік не завада робити добрі справи.
Створюють вироби з бісеру, використовують жовто-блакитні кольори.
«До мене підійшли діти – друзі моєї доньки, і кажуть: «Хочемо назбирати грошей для тат, які зараз захищають нас на фронті. Порадила їм плести браслети, а заодно ще й учити патріотичні пісні. За день діти сплітають до пів сотні браслетів і пропонують їх усім охочим», – розповіла мама однієї з дівчаток-волонтерок.
Юні патріоти продають свої вироби обабіч дороги. Водії та перехожі зупиняються і купують браслети.
Діти вирішили зібрані кошти передати у Соколівську сільську раду, щоб їх передали військовим на придбання необхідних речей.
Як писала "Гречка", у кропивницькій кав’ярні «Ваніль» відбувся благодійний розпродаж малюнків юної художниці Поліни.
- Життю нічого не загрожує, – кропивницькі медики про стан поранених від ракетного удару
- Померла 31-річна блогерка з Кропивницького Віра Бочкур
Щоб дізнаватись новини першими підписуйтесь на нас у
Поширюйте
Коментуйте