Суспільство

“Ти що боїшся сирени?”: як не пускають в укриття в Кропивницькому (ВІДЕО)

 Автор: Таміла Делюрман. 16600

У Кропивницькому, після прильотів минулого тижня, хлопець двічі не зміг потрапити до сховища під час повітряної тривоги.

 

krittya

29 липня під час повітряної тривоги Нестор Козачінський з роботи вирушив до найближчого укриття за адресою вулиця Гоголя 88/66, яке було від нього в кількох хвилинах ходьби.

«Але підійшовши за адресою, вказівник “укриття” , показував на закритий двір, замок з кодом та колючий паркан. Крім цього входу більше не було. Я почав стукати у вікна і жителі цього дому підказали код на дверях» – каже Нестор.

Він пройшов до під’їзду, де був домофон, але над домофоном вказані номера квартир, які призначені відповідальними.

Нестор дзвонив у ці квартири, а потім і в інші близько 15 хвилин. Впустила хлопця до під’їзда, тільки жителька цього будинку, яка щойно приїхала додому, але і саме укриття було замкнене. Хлопець разом з тільки но прибулою жінкою разом шукали ключ. І нарешті, через 30 хвилин тривоги, Нестор потрапив до сховища

А вже 31 липня, теж під час повітряної тривоги, хлопець пішов до укриття у школи №14. Вахтер не пускав Нестора, називаючи його «боягузом» та пропонуючи йому посидіти з ним в його службовій кімнаті.

Після вмовляння вахтер все таки пустив до сховища, але коли закінчилась сирена про початок тривоги вахтер почав виганяти хлопця і казати, що тривога закінчилась, але хлопець відстояв своє право знаходитись у сховищі до відбою.

Що робити, коли вас не пустили в укриття

«Гречка» звернулася до пресслужби міської ради, де порекомендували у разі, якщо ви не можете потрапити до сховища чи найпростішого укриття звернутися на гарячу лінію міського голови 0 800 21 77 21

295699770 1038121040193320 3848807435385281528 n

Фото 1: сайт Кропивницької міськради

 

Поширюйте

Коментуйте