Суспільство

Позивний Україна: українцям пропонують розповісти історії захисників для нового проєкту

. 1266

 

Український ветеранський фонд спільно з художником Нікітою Тітовим запускає медіапроєкт #позивнийУкраїна. У його рамках організатори планують показати і розказати суспільству історії тих, хто стоїть на захисті України. Кожен і кожна бажаюча може долучитися до проєкту, розповівши свою історю та позначивши її через хештег #позивнийУкраїна.

 

aHR0cHM6Ly9tY3VzZXJjb250ZW50LmNvbS9jMjNiOGVmZDhlOWZlZmVhMDI5MDk0OThhL2ltYWdlcy9iMjdmMDEwZi1mMzM3LTlmNjYtMTVlNS0yY2I0YmVhMTU5MjQuanBn

Як зазначають у фонді, нині в українській армії є люди різних професій, а не лише кадрові військові. Чоловіки та жінки, які ще вчора були вчителями, водіями, програмістами, сьогодні боронять Україну у складі Збройних сил.

На сторінках Українського ветеранського фонду будуть публікувати тематичні малюнки Нікіти Тітова з різними професіями людей цивільного життя. Кожен і кожна може впізнати у них себе, свого сусіда, однокласницю чи баристу з улюбленої кав’ярні.

“Українські захисники й захисниці — це не лише професійні військові, а звичайні люди різних професій, які одягли військову форму, бо стоять за свою землю і за світові цінності. Ми покажемо серію зображень з історіями наших бійців, які увесь світ може приміряти на себе. Зрозуміти, як це, коли ще вчора ви були баристою, водієм маршрутки, активістом чи бізнесвумен, а сьогодні розбираєтеся, як працює байрактар”, – додає виконавча дирекоторка фонду Наталія Калмикова.

Організатори закликають долучатися до проєкту і, використовуючи хештег #позивнийУкраїна публікувати власні історії чи розповіді про своїх близьких, друзів, колег по роботі, які пішли захищати Україну у складі Збройних Сил.

Проєкт про людей, які наближають перемогу. А поки військові творять історію сьогодні, Український ветеранський фонд турбується про їхнє завтра.

Посприяти проєктам для ветеранів, які створює УВФ:
Український ветеранський фонд
ЄДРПОУ 44565396
МФО 820172
UA388201720313231001301022947
в Державна казначейська служба України м. Київ

Нагадаємо, Сергій Жадан запустив збір грошей на потреби ЗСУ. Письменник поставив за мету за місяць купити 100 автівок для військвослужбовців на фронті.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама