Суспільство

Позивний Україна: українцям пропонують розповісти історії захисників для нового проєкту

 Автор: Таміла Делюрман. 1451

 

Український ветеранський фонд спільно з художником Нікітою Тітовим запускає медіапроєкт #позивнийУкраїна. У його рамках організатори планують показати і розказати суспільству історії тих, хто стоїть на захисті України. Кожен і кожна бажаюча може долучитися до проєкту, розповівши свою історю та позначивши її через хештег #позивнийУкраїна.

 

aHR0cHM6Ly9tY3VzZXJjb250ZW50LmNvbS9jMjNiOGVmZDhlOWZlZmVhMDI5MDk0OThhL2ltYWdlcy9iMjdmMDEwZi1mMzM3LTlmNjYtMTVlNS0yY2I0YmVhMTU5MjQuanBn

Як зазначають у фонді, нині в українській армії є люди різних професій, а не лише кадрові військові. Чоловіки та жінки, які ще вчора були вчителями, водіями, програмістами, сьогодні боронять Україну у складі Збройних сил.

На сторінках Українського ветеранського фонду будуть публікувати тематичні малюнки Нікіти Тітова з різними професіями людей цивільного життя. Кожен і кожна може впізнати у них себе, свого сусіда, однокласницю чи баристу з улюбленої кав’ярні.

“Українські захисники й захисниці — це не лише професійні військові, а звичайні люди різних професій, які одягли військову форму, бо стоять за свою землю і за світові цінності. Ми покажемо серію зображень з історіями наших бійців, які увесь світ може приміряти на себе. Зрозуміти, як це, коли ще вчора ви були баристою, водієм маршрутки, активістом чи бізнесвумен, а сьогодні розбираєтеся, як працює байрактар”, – додає виконавча дирекоторка фонду Наталія Калмикова.

Організатори закликають долучатися до проєкту і, використовуючи хештег #позивнийУкраїна публікувати власні історії чи розповіді про своїх близьких, друзів, колег по роботі, які пішли захищати Україну у складі Збройних Сил.

Проєкт про людей, які наближають перемогу. А поки військові творять історію сьогодні, Український ветеранський фонд турбується про їхнє завтра.

Посприяти проєктам для ветеранів, які створює УВФ:
Український ветеранський фонд
ЄДРПОУ 44565396
МФО 820172
UA388201720313231001301022947
в Державна казначейська служба України м. Київ

Нагадаємо, Сергій Жадан запустив збір грошей на потреби ЗСУ. Письменник поставив за мету за місяць купити 100 автівок для військвослужбовців на фронті.

 

 

Поширюйте

Коментуйте