Суспільство

На Кіровоградщині збирають експонати для музею історії залізниці

. 1469

 

На Кіровоградщині у місті Гайворон планують створити музей під відкритим небом присвячений історії Гайворонської залізниці. Організатори оголосили про збір експонатів.

296478313 365183089130153 2043651497708033690 n

Як зазначили у Гайворонській міській раді, для збереження історичного спадку, КЗ «Гайворонський краєзнавчий музей» ініціював створення постійно діючої виставки під відкритим небом, присвяченої історії Гайворонської залізниці зі зразками раритетної техніки та обладнання, колекціями світлин, свідченнями та документами.

"Наш рідний Гайворон, наша мала Батьківщина, завжди був відомий, як місто залізничників. Власне, саме залізниця стала основою формування його теперішнього вигляду. Залізниця була тим чинником, котрий задавав ритм життя в нашому місті. Залізничники завжди мали шану серед своїх земляків, а потяги регулярно відправлялися у різні куточки України. Мабуть, у кожній родині була людина, за професією дотична до залізничної галузі, а були і цілі робітничі династії. Це славне минуле нашого краю не повинно загубитися в потоці історії", - йдеться у повідомленні.

Відтак, вже оголосили збір експонатів майбутньої виставки: світлини з залізницею та залізничниками, документи, інвентар, інструменти, обладнання… Всі ці об’єкти можна приносити до КЗ "Гайворонський краєзнавчий музей" з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 17.00.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама