Суспільство

На Кіровоградщині понад 600 жінок безоплатно отримали гормональні препарати

 Автор: Таміла Делюрман. 2623

 

За місяць дії спільної програми міжнародної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів» і обласного центру планування сім‘ї та репродукції людини понад 600 жінок отримали безоплатно гормональні препарати на Кіровоградщині.

 

297524708 430729139089245 4622720090181449381 n

За інформацією пресслужби облради, Жанна Стручковська - директор обласного комунального підприємства «Кіровоградфармація», що є провайдером програми, розповіла, що найчастіше жінки зверталися за препаратами для збереження вагітності та контрацептивами.

«Програма є надзвичайно важлива у нинішній час. Наприклад, жінки, які потребують дороговартісних ліків для збереження вагітності і які не в змозі їх придбати, мають можливість зараз їх отримати безоплатно. Дякуємо нашим партнерам», - зазначила Жанна Стручковська.

Директор підприємства нагадала, в аптеці «Кіровоградфармація» №118 у Кропивницькому та в аптеці обласного центру планування сім‘ї за рецептом можна отримати комбіновані оральні контрацептиви, презервативи, гормональні препарати для жінок різного віку – при вагітності, при лікуванні порушень менструального циклу, замісну терапію в менопаузі, внутрішньоматкові спіралі.

Нагадаємо, Олександрія, що на Кіровоградшині, отримала чергову медичну гуманітарну допомогу від міжнародної організації.

 

Поширюйте

Коментуйте