Суд заборонив Євромайдан у Кіровограді, але він діятиме і надалі

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1528

Судове слухання за позовом виконкому Кіровоградської міськради щодо заборони проведення Євромайдану у Кіровограді завершилось.

На суді присутня була довірена особа апарату Кіровоградської міськради, довіреність підписана Олександром Саінсусом. Відповідачі - журналіст Сергій Михальонок та голова кіровоградського осередку партії "Свобода" Сергій Запорожан. Головує на процесі суддя Ольга Кравчук. Відповідач надав судді клопотання про відвід судді у зв'язку з упередженим ставленням щодо даної справи, проте відповідачам відмовили у його задоволенні.

 Суд постановив задовольнити позов частково: заборонити Сергію Михальонку проведення Євромайдану у Кіровограді на площі Кірова з 27 до 30 листопада 2014 року, але не задовольняти позов Виконавчого комітету Кіровоградської міської ради у тій частині, де забороняються мирні зібрання будь-кому. Причиною заборони проведення мирних зібрань суд вважає можливі порушення громадського порядку міста у вигляді заворушень, у тому числі на основі різних політичних поглядів, можливі перешкоджання руху пожежно-рятувальних, медичних машин, а також громадського транспорту.

Проте незважаючи на це рішення, яке між тим приймалося протягом 4 годин (судове засідання закінчилось на початку першої години ночі), Євромайдан у Кіровограді все ж таки буде:

"Ми йтимемо до нормальних цивілізованих європейських стандартів, тому Євромайдан буде. Сьогоднішній вихід на Євромайдан я вважаю абсолютно законним: будуть подані інші заявки і в Євромайдана будуть інші організатори. Дякуючи Богу, суддя не задовольнив повністю позов міської ради заборонити усім проводити подібні мирні зібрання. Але під час засідання нам відмовили у захисті, в тому, щоб були адвокати, практично відмовили у клопотанні ознайомитися з документами справи - на це нам відвели лише 8 хвилин на двох. На вивчення позивних вимог і їх доводів, на підставі яких нас звинувачують, мені взагалі надали 4 хвилини. Була тройка у вигляді одного судді" - розповів "Гречці" після закінчення суду заявник на проведення Євромайдану у Кіровограді Сергій Михальонок.

 

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
0 # Ната 27.11.2013, 15:29
[quote name="Alex Rykhlytsky"]"Мо лодые регионы" также поддерживают Евроинтеграцию, как и наш президент Виктор Федорович. И я со всей ответственность ю заявляю, что мы поддержим Евромайдан в Кировограде. Суд не может пойти против легитимной власти и разогнать представителей правлящей партии." Спасибі за підтримку Євроінтеграції, канєшна, але вже надто в ваших словах сквозить "вашою ізбранностью". Не можу втриматися від маленької роз"яснювальної роботи: суд взагалі не повинен ділити людей на представників правлячої і неправлячої партії, та, перш за все, повинен керуватися законами, а не позицією правлячої партії.
Цитата
 
 
+2 # пінокіо 27.11.2013, 14:25
а что там глава облячейки партии Украина веред! пан Дануца? почему молчит? онный уже определился со своим выбором? или до сих пор все еще ожидает вказивки от ларина?
Цитата
 
 
0 # пінокіо 27.11.2013, 15:38
кстати, онный Дануца еще не передумал со своим месседжем: есть власть, есть бандиты, а есть он, Дануца. великолепный. в смысле Дануца. хотя бы в свете того, что его барин ларин, 1 декабря в ки-ки-ки уже не приедет. хоть и обещал.
Цитата
 
 
0 # пінокіо 27.11.2013, 15:48
потому что правильный месседж великолепного Дануцы должен звучать так: есть бандиты, есть ихний прихвостень Дануца, а есть оппозиция.
Цитата
 
 
-3 # Alex Rykhlytsky 27.11.2013, 10:39
"Молодые регионы" также поддерживают Евроинтеграцию, как и наш президент Виктор Федорович. И я со всей ответственность ю заявляю, что мы поддержим Евромайдан в Кировограде. Суд не может пойти против легитимной власти и разогнать представителей правлящей партии. Вы разрешили партиям прийти в одним флагом. Надеюсь вы не будете отрицать, что сейчас у нас одна цель, и ругаться на площади никто не будет и делить людей по цветам флага. Созвонитесь со мной.
Цитата
 
 
+2 # пінокіо 27.11.2013, 13:42
"Молодым регионам" респект! конкретизирую: Янукович поедет в Вюльнюс и щось там пидпише. абстрактное и ни к чему не обязывающее. тем самым он убьет двух зайцев: и подпишет и не выпустит Тимошенко. ну а сам респект за то, что сейчас положение в экономике катастрофическо е. в казначействах не то что сплошные нули, они уже в глубоких минусах. и теперь регионалы будут оправдываться: вот, из-за ваших дебильных евромайданов у нас и кризис, типа Россия нас разлюбила. и что потом Молодые регионалы будут потом отвечать старшим товарищам по режиму спрашивается?
Цитата
 
 
+2 # пінокіо 27.11.2013, 13:57
да и потом, когда Янукович захочет своим преемником сделать Медведчука або там Хорошковского, а скорее пустит их в первом туре на пару. те не смогут критиковать оппозицию за онный Евромайдан, потому что и "Молодые регионы" как мы видим поддерживают Евромайдан.
Цитата
 
 
+2 # пінокіо 27.11.2013, 14:19
единственное побажання "Молодым регионам" - на Евромайдане быть бдительными! не исключено, что туда заявится пан Цапюк вместе со своими единомышленника ми по партии регионалов и начнет рубить оппозицию наповал!
Цитата
 
 
+6 # Геннадій Нікішов 27.11.2013, 09:20
Європейський суд з прав людини в своєму рішенні у справі "Вєренцов проти України" чітко визначив, що в Україні існує прогалина в законодавстві щодо свободи мирних зібрань. За таких обставин будь-яка заборона мирних зібрань, вжиття заходів впливу та притягнення до відповідальност і організаторів та учасників мирних зібрань є порушенням Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.
Дуже нам потрібно в ЄС. Там суди законом керуються.
Цитата
 
 
+3 # Дмитро Сінченко 27.11.2013, 14:41
Та сама теза зазначена і у рішенні Євросуду у справі "Шмушкович проти України".
А рішення Євросудів є джерелом права та частиною національного законодавства.
Цитата
 
 
+1 # Геннадій Нікішов 27.11.2013, 14:53
Для багатьох суддів це таємниця.
Цитата
 
 
+4 # 45645656 27.11.2013, 07:54
Скіки шуму через непонятношо... Та просто наші "хлопці" наскільки вже звикли все вирішувати через ВІДКАТ, що за доброю звичкою і з Європи його мабуть спробували збити. А коли Європа здивовано здвинула плечима, як завжди вже спробували скасувати... А ви про якісь судові заборони.
Цитата
 
 
+12 # Ivan 27.11.2013, 02:25
Да у нас и суда-то, если разобраться, нет.
Цитата
 
 
+10 # Дмитро Сінченко 27.11.2013, 02:14
Подібна заборона є неправосудною і не підлягає виконанню. Але правильно зазначив Михальонок - "будуть інші організатори". Це найпростіший спосіб обійти судову заборону. Якби ж заборона була "автоматичною" - тобто "і мертвим, і живим, і ненародженим" - її можна просто ігнорувати...
Цитата
 
 
+9 # Ivan 27.11.2013, 01:41
Одного не понял: какова причина запрета?
Цитата
 
 
+12 # Ivan 27.11.2013, 01:35
Что-то частенько наши суды стали по ночам работать. Прям как "ночные бабочки"
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити