Суспільство

Підприємців закликають долучитися: у Кропивницькому планують облаштувати зупинки-укриття

 Автор: Таміла Делюрман. 3164

У Кропивницькому планують облаштовувати типові зупинки-укриття за прикладом Харкова. Підприємців просять долучитися до створення таких об'єктів.

debcacc7 88ca 4298 a85e f0d9f8131519

Як повідомив у своєму Телеграм-каналі голова ОВА Андрій Райкович, останніми днями стало значно більше тривог. Ворог не припиняє вкривати нас ракетами. Нищить не лише інфраструктуру, міста, села, а й по звірячому вбиває мирних людей на зупинках громадського транспорту.

"Я отримую масу звернень, в яких люди просять подбати про облаштування укриттів в місцях, де збирається велика кількість людей. Проаналізував досвід Харкова, де встановлюють типові зупинки - укриття. Річ не дешева, але йдеться про життя і безпеку", - написав посадовець.

Відтак, Андрій Райкович звертається до бізнесменів, підприємців та закликає їх долучитися до облаштування таких укриттів. І не лише у Кропивницькому.

"Співпрацюйте з місцевими владами, наявність таких укриттів – не розкіш, а вимога часу!" - акцентував голова ОВА.

Як повідомила "Гречці" речниця голови ОВА Інна Примак, наразі органи влади приступають до ретельного вичення питання по облаштуванню зупинок-укриттів, зокрема їх вартість, кількість, місце розташування і т.д. Деталі обіцяють повідомити згодом.

Нагадаємо, у Кропивницькому та Олександрійському районі показали як виглядають укриття в закладах освіти.

 

 

 

Поширюйте

Коментуйте