Суспільство

План переміщення соцзакладів та пункти обігріву: у Кропивницькому готуються до можливих проблем з теплом

. 3630

У Кропивницькому крім звичної підготовки теплового господарства до опалювального сезону, обговорюють додатковий план дій у разі ураження ворогом об’єктів інфраструктури системи теплопостачання Кропивницького.

40258 1200x800 2

Уже бачимо, що у багатьох зруйнованих містах опалювальний сезон на межі зриву, тому ми повинні передбачити додаткові сценарії дій у випадку ракетних ударів по інфраструктурних об’єктах теплозабезпечення, зокрема, куди переміщувати дітей і людей із закладів соціальної сфери, які можуть залишитися без опалення, встановлення необхідної кількості наметів для обігріву у житлових масивах. Крім того, уже сьогодні потрібно використати можливості програми USAID, за якою можна отримати обладнання для монтування міні-котелень, що працюють на твердому паливі, - зазначив заступник міського голови Олександр Мосін під час сьогоднішньої апаратної наради.

Зокрема, посадовець надав відповідні доручення відділу надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення та всім виконавчим підрозділам Кропивницької міської ради у янайкоротші терміни опрацювати це питання.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама