Суспільство

На вулицях Кропивницького встановили майже 15 тисяч LED-світильників

. 1377

У Кропивницькому вже встановлено майже 15 тисяч світлодіодних ліхтарів вуличного освітлення. Понад 1200 замінили від початку цього року.

lihtar thumb

Відтак, у місті триває реалізація програми “Світле місто”, повідомляють на офіційній фейсбук-сторінці Кропивницької міськради.

Як повідомив начальник КП "Міськсвітло" Дмитро Тоток, в мережах підприємства планується запровадження автоматизованої системи комерційного обліку електричної енергії. Це дозволить перейти до погодинної оплати електроенергії за "нічним тарифом", що в свою чергу суттєво економитиме бюджетні кошти.

"Нині спеціалісти КП «Міськсвітло» вже розробили та погодили з ПрАТ «Кіровоградобленерго» технічне завдання і робочий проєкт на влаштування АСКОЕ, - поінформував Дмитро Тоток. - Окрім очікуваного зменшення рахунків за спожиту електроенергію, реалізація проєкту дозволить мінімізувати логістичні витрати за рахунок можливості віддаленого знімання показів приладів обліку, знизяться й витрати пально-мастильних матеріалів та робочого часу. Система також дає широкі можливості для автоматичної обробки й збереження даних, моніторингу та контролю за роботою обладнання, відстеження параметрів якості електроенергії", - розповів очільник КП "Міськсвітло"

З початку року для заміни світильників з газорозрядними лампами на ефективніші та більш ніж удвічі економніші світлодіодні придбали 1 205 нових LED-світильників. Всього їх вже встановлено 14 766 одиниць, які освітлюють 538 вулиць та провулків.

А діюча у місті система керування зовнішнім освітленням дозволяє регулювати яскравість таких світильників, що теж дає більш ніж відчутну економію.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама