Суспільство

Виконком дав дозвіл на встановлення першої зупинки-укриття у середмісті Кропивницького

 Автор: Таміла Делюрман. 7746

У Кропивницькому виконавчий комітет міської ради надав дозвіл на встановлення першої зупинки – укриття у середмісті. 

debcacc7 88ca 4298 a85e f0d9f8131519 1

Важливим залишається облаштування сховищ для безпечного перебування громадян на вулицях Кропивницького у місцях скупчення людей, передусім на зупинках громадського транспорту, поряд із закладами торгівлі і громадського харчування, якщо близько немає навіть найпростіших укриттів, повідомляють на сайті міськради.

Сьогодні виконком надав дозвіл одному з підприємств Кропивницького на розміщення у середмісті сховища, яке швидко монтується.

" Це приклад соціальної відповідальності, - відзначив секретар міської ради Олег Колюка. – Маємо надію, що до започаткованого проєкту підключаться й інші підприємці обласного центру. Кожний такий захисний об’єкт суттєво збільшує шанси вижити для мешканців міста і вимушених переселенців, адже ефективно захищає від вибухової хвилі і уламків ракет під час повітряних атак російських агресорів. Важливо, що виробником таких укриттів виступає регіональне підприємство, тож елементи конструкцій будуть поставлятися до Кропивницького оперативно."

Нагадаємо, у Кропивницькому планують облаштовувати типові зупинки-укриття за прикладом Харкова. Підприємців просять долучитися до створення таких об'єктів.

Поширюйте

Коментуйте