Суспільство

Кіровоградщина ввійшла до списку опорних регіонів з реалізації «Програми відновлення України»

 Автор: Таміла Делюрман. 1773

Кіровоградщина – серед 6 опорних регіонів з реалізації «Програми відновлення України». Проєкти мають стосуватися відновлення життєво важливих об’єктів для людей.

vidnovlenniaukrainy

Зокрема, оновлення чи будівництва нових медичних закладів, закладів освіти, ЦНАПів, а також капітального ремонту та реконструкції критичної інфраструктури і будинків для проживання внутрішньо переміщених осіб та тих, хто через війну втратив житло, повідомили на офіційній фейсбук-сторінці Кіровоградської ОВА.

«Опорними регіонами для реалізації програми є Кіровоградська, Вінницька, Дніпропетровська, Черкаська, Одеська та Полтавська області, а також деокуповані території: Житомирська, Київська, Сумська, Чернігівська область та місто Київ. Пріоритетність при відборі надаються проєктам, які відповідають наступним умовам: наявність розробленої проєктної документації, соціальна значущість об’єкту, відновлення об’єктів, пошкоджених або зруйнованих внаслідок військових дій збройною агресією рф», - повідомила начальниця управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури Вікторія Кулікова.

Окремо Вікторія Кулікова акцентувала, що прийом проєктів буде тривати до 2 вересня 2022 року.

Відповідно до Фінансової угоди між Україною та Європейським інвестиційним банком, Мінрегіоном України на реалізацію програми передбачається залучити 340 мільйонів євро кредитних коштів, з них 200 мільйонів євро - у першому відборі проєктів.

Кредитні кошти будуть спрямовані територіальним громадам у вигляді субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів у рамках «Програми з відновлення України».

Детальніше про умови участі у Програмі можна дізнатись за цим посиланням.

 

Поширюйте

Коментуйте