Суспільство

На Кіровоградщині батькам проводитимуть "екскурсії" у шкільні укриття

 Автор: Таміла Делюрман. 3003

На Кіровоградщині продовжують готуватися до старту навчального року в режимі офлайн. Школам області дали доручення провести екскурсії для батьків до укриттів.

 

batkyvshkoli

Таку інформацію озвучив сьогодні, 12 серпня, начальник ОВА Андрій Райкович, звертаючись до голів громад під час онлайннаради, повідомили у пресслужбі ОВА.

За словами посадовця, кіровоградщина активно продовжує підготовку до офлайн навчання, що має стартувати 1-го вересня. Готують до зустрічі школярів освітні заклади, відпрацьовують маршрути шкільних автобусів. Проте, найактуальнішими під час війни залишаються безпекові питання. Тому в закладах освіти тривають перевірки об‘єктів укриття.

«Я знаю, що багато батьків виказують перестороги щодо того, чи відпускати дітей у школу. Разом з тим, я хочу, щоб усі розуміли, що ми надзвичайно відповідально ставимось до безпекових питань, – наголосив Андрій Райкович. – Кожна школа буде перевірена. Я прошу освітян провести екскурсії для батьків, щоб вони на власні очі побачили шкільні укриття.»

Разом з тим, начальник ОВА наголосив, батьки самі мають право вирішувати, де та за якою формою навчатиметься їхня дитина.

Варіантів залишається декілька: офлайн навчання, дистанційна та змішана форми навчання.

Нагадаємо, згідно з результатами всеукраїнського опитування,  73% батьків на Кіровоградщині проголосували за дистанційне навчання для своїх дітей, незалежно від того, чи обладнані заклади освіти укриттями, чи ні.

 

Поширюйте

Коментуйте