Суспільство

Роботу вузькоколійки в Гайвороні намагались припинити: міська влада не розуміє причин

 Автор: Таміла Делюрман. 2772

 На Кіровоградщині потяг "Гайворон-Рудниця" сьогодні відновив своє курсування, хоча вчора,11 серпня, рейси скасували і планували припинити взагалі.

298464537 370382021943593 4198795960137569907 n copy

Вчора у соцмережах поширилася інформація, що відмінили вечірній рейс "Гайворон - Рудниця" з подальшим повним припиненням його роботи. Причин пасажирам не пояснили. "Гречка" перевірила відповідну інформацію та з'ясувала, чому така ситуація виникла.

Як повідомив "Гречці" перший заступник міського голови Гайворона Ігор Ковердяга, 11 серпня, курсування потягу вимушені були зупинити через рішення перевіряючої комісії від регіональної філії "Одеської залізниці" АТ "Укрзалізниця".

"Вчора близько 9 години ранку приїхала перевіряюча комісія "Одеської залізниці". Перевірку проводили по всіх напрямках. До обіду вже сформували документ про перекриття перегону "Гайворон-Рудниця". Я особисто переговорив з перевіряючим, який повідомив, що це не його рішення, а всі питання до "Одеської залізниці"", - розповів посадовець.

Представники міськради Гайворона та Бершадської громади одразу звернулися до Кіровоградської ОВА, нардепа округу і міністра інфраструктури Олександра Кубракова. Також звернулися до активістів, які працюють в Укрзалізниці, вони також зайнялися вирішенням цього питання.

"І вже станом на сьогодні, відправлення потяга об 11:40 відбулося. Я особисто перебуваю наразі на вокзалі і проконтролював цей процес. Ранковий рейс таки не відбувся, проте наразі потяг поїхав, вечірній рейс також буде і надалі в наступні дні все за графіком", - прокоментував Ігор Ковердяга.

Як доказ, посадовець надіслав фото, зроблене під час відправки рейсу сьогодні об 11:40.

2ef3f106 433e 41ff bca5 d743b6423169 1 

Чому було прийняте комісією таке рішення вчора - поки незрозуміло, питання з'ясовують.

Щодо несправності, чи не відповідності вимогам стану вузькоколійки, питань немає. Вона здатна функціонувати, поступово відбувається заміна шпал на більш надійні. 

"Наша вузькоколійка запущена від 14 жовтня минулого року. За цей час в неї вклали 1300 дерев'яних шпал та 650 бетонних. Зрозуміло, що цього мало і рухомий склад потрібно змінювати. Але всі наші машиністи це розуміють і їдуть обережно, дорогу знають. Потроху шпали виділяють і поступово заміни відбуваються", - зазначив посадовець.

 "Гречка" відправила інформаційний запит до АТ "Укрзалізниця" з проханням пояснити причини рішення, прийнятого 11 серпня перевіряючою комісією у Гайвороні, а також повідомити про загальний стан і функціонування вузькоколійного шляху відповідного сполучення. Результати запиту оприлюднимо на нашому сайті  після отримання відповіді.

Поширюйте

Коментуйте