Суспільство

У Знам'янському ізоляторі тимчасового тримання встановили сучасну систему відеоспостереження (ФОТО)

. 3361

На Кіровоградщині триває впровадження системи «Custody Records» в підрозділах поліції. Система почала працювати і в Знам'янці в ізоляторі тимчасового тримання № 4.

9

За інформацією сектору комунікації Нацполіції області, у вище згаданому закладі вже ввели посади інспекторів з дотримання прав людини. Також у підрозділі облаштовано приміщення, де проводиться інтерв’ювання осіб, поміщених в ІТТ.

«Проєкт «Custody Records» – один із пріоритетних напрямків впровадження у діяльність поліції європейських стандартів. Завдяки наданню технічної та методичної допомоги представниками Консультативної місії ЄС та Управлінню ООН з обслуговування проектів, ми і надалі продовжуємо цю роботу», - зазначив начальник ГУНП в області Роман Козьяков під час інспектування закладу.

Загалом відділення поліції та ІТТ у місті Знам’янці обладнали новітньою системою відеофіксації, комп’ютерною технікою та іншими засобами. Також в ізоляторі тимчасового тримання функціонує електронна інформаційна підсистема.

«Наразі в інших підрозділах поліції області триває впровадження системи «Custody Records», що сприяє створенню комфортних умов для персоналу поліції та осіб, які перебувають під контролем правоохоронців. Це крок до нашого європейського майбутнього», - наголосив представник Управління дотримання прав людини Нацполіції Микола Сульжук.

8

4

2 copy copy

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама