Суспільство

У Кропивницькому встановлять 400 вказівників до укриттів

. 1176

У Кропивницькому вже встановили 200 вказівників до найближчих укриттів, ще 200 виготовляють. Крім того, 19 об’єктів в центрі міста з підвальними і напівпідвальними приміщеннями зголосилися давати прихисток громадянам під час повітряної тривоги.

40149 1200x800 2

Про це повідомив заступник міського голови Олександр Мосін. Також міськрада замовила виготовлення 150 інформаційних табличок, які позначатимуть укриття.

«Містяни повинні мати можливість оперативно зорієнтуватися і бігти до укриття найкоротшим шляхом. Наголошую, усі об'єкти захисту у Кропивницькому, зокрема підвали багатоповерхівок, будинків, де розміщені підприємства, установи і організації мають бути доступними для людей», – сказав Олександр Мосін.

Власники 19 приміщень, які розташовані в підвальних та цокольних поверхах будівель в центральній частині Кропивницького, погодилися надавати їх як найпростіше укриття для громадян під час повітряної тривоги. Міська рада зі своєї сторони допоможе цим власникам із розміщенням відповідних вказівників.

Крім того, виконавчий комітет міськради Кропивницького надав дозвіл одному з місцевих підприємств розмістити у центрі міста сховище, яке швидко монтується.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама