Суспільство

Як навчатимуться школярі у Кропивницькому

 Автор: Таміла Делюрман. 12176

Початок нового навчального року у Кропивницькому зовсім близько, тож підготовка до нього у розпалі. Зважаючи на війну, цей рік буде особливим і непростим, тому потрібно бути готовими до різних сценаріїв. Проте вже відомо, що 92% шкіл навчатимуться за змішаною формою навчання, повідомили у міськраді Кропивницького.

shkola copy

Формат навчання, як це вже неодноразово наголошувалося, залежатиме виключно від безпекової ситуації в регіоні. Як навчатимуться учні кропивницьких шкіл, розповіла начальниця управління освіти Кропивницької міської ради Лариса Костенко на апаратній нараді сьогодні, 16 серпня.

"Широкомасштабна збройна агресія російської федерації створює значну небезпеку для населення. Імовірність повітряних ударів або терористичних актів внаслідок збройної агресії залишається високою. Ми провели моніторинг серед батьків щодо форм навчання у школах. За результатами опитування, 26% батьків висловилися за очну форму навчання, 30% – за змішану, що разом становить 56% опитаних. За дистанційну висловилися 43%, за екстернат, індивідуальну форму – 1%. За результатами опитування керівників шкіл, освітній процес за очною формою планують розпочати 7% навчальних закладів, за дистанційною формою — жодна школа, за змішаною формою – 92%, за сімейною – 1%, - повідомила Лариса Костенко.

Рішення про форми навчання щодо проведення освітнього процесу у школах Кропивницького у новому навчальному році прийматиметься з урахуванням результатів проведеного моніторингу серед батьків та наявності укриттів для учасників освітнього процесу, за погодженням з обласною військовою адміністрацією.

Учням, які в умовах воєнного стану змінили місце проживання, у закладах освіти міста гарантується організація освітнього процесу та створення безпечного освітнього середовища на продовження здобуття освіти, запевнила Лариса Костенко.

Поширюйте

Коментуйте