Суспільство

В Україні заборонять використання та продаж фейєрверків

 Автор: Таміла Делюрман. 1825

Верховна Рада прийняла за основу законопроєкт, щодо продажу та використання фейєрверків. Відповідна інформація з'явилася сьогодні на сайті ВР.

feiyerverk

Зокрема, вказується, що законопроєкт був зареєстрований ще 6 червняя поточного року, а сьогодні, 16 серпня, під час 7-го засідання Ради його прийняли за основу. "За" проголосували 250 депутатів.

Документ готували ще до повномасштабного вторгнення рф для безпеки ветеранів та переселенців, які мають посттравматичний стресовий розлад, а також піклуючись про тварин, які потерпають від гучних салютів, написали у "Юридичній Газеті".

Законопроєктом пропонується внести зміни до Закону «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», якими забороняється продаж, передача та використання феєрверків, зокрема салютів і петард, а також проведення будь-яких заходів із використанням піротехніки та вибухових речовин. Як виняток, може використовуватися сценічна піротехніка Т1 та Т2 та феєрверки класу F1, котрі мають низький рівень небезпеки та незначний рівень шуму, що не перевищує 60 дБ. Водночас особам, які не досягли 16 років, пропонується заборонити продаж чи передачу навіть феєрверків класу F1.

Окрім того, зміни до Закону «Про захист тварин від жорстокого поводження» передбачають заборону на використання щодо тварин будь-яких піротехнічних виробів.

За законопроєктом органи місцевого самоврядування мають затверджувати правила додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях та разом із виконавчою владою та Національною поліцією забезпечувати контроль за виконанням правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях, порядку та правил стосовно виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних виробів.

Поширюйте

Коментуйте