Безкоштовна психологічна допомога цілодобово: в Україні запустили нову онлайн-платформу

15:17, 18 Серпня, 2022

Хаб стійкості запустив платформу, де українці можуть отримати безкоштовну допомогу перевірених та професійних психологів.

Психологічна підтримка залишається важливою сферою для стійкості під час повномасштабної війни, яку розпочала росія в Україні 24 лютого. Хаб стійкості продовжує надавати допомогу тим, хто її потребує й відтепер 24/7 українці та українки, незалежно від місця проживання, можуть бронювати зустріч з фахівцем, який найбільше відповідає їхньому запиту, та отримувати безкоштовну консультацію або повний психологічний супровід.

Які переваги має платформа?

  • безкоштовні консультації та супровід;
  • тільки професійні фахівці та фахівчині, яких ретельно обирає команда;
  • зручний пошук фахівців та фахівчинь за власними запитами;
  • легке бронювання та інтеграція з Google meet.

Також на платформі приділена увага психологічній підтримці журналістів та журналісток, які постійно працюють з травматичною інформацією та/чи перебувають в зоні бойових дій.

Якщо Вам потрібна допомога, переходьте на сайт Хабу стійкості, переглядайте фахівців та бронюйте зустріч за цим посиланням.

Зазаначимо, Хаб стійкості створили 1 березня, а нова платформа розпочала роботу в серпні завдяки спільним зусиллям Центру психічного здоров’я БрейнКульт, креативної агенції Dudka Agency і Фундації Суспільність. Головна мета проєкту – надавати фахову та безкоштовну психологічну допомогу людям, які її потребують у зручних для них форматах та незалежно від їхнього місця перебування.

Останні новини по темі
Сміттєві контейнери в приватному секторі: як домовитись з «Екостайлом» про нову систему вивозу відходів
Depositphotos 24800131 S
IMG 8148
У Кропивницькому цьогоріч не буде Ходи вишиванок
Читайте також

Новомиргородська громада, що на Кіровоградщині, повідомила про смерть земляка, захисника Володимира Захарчука....

17:14, 20 Лютого, 2024

На Кіровоградщині оголосили вирок місцевому мешканцю, якого визнали винним у підробці медичної довідки і спробі ухилитися від мобілізації....

16:27, 20 Лютого, 2024

Сервісні центри МВС Вінницької, Черкаської та Кіровоградської областей об’єднали в один структурний підрозділ. Відсьогодні, 20 лютого, їх реорганізують в рамках оптимізаці...

15:06, 20 Лютого, 2024