Суспільство

Відбитки патріотів: у Кропивницькому стартувала акція на підтримку армії

 Автор: Таміла Делюрман. 1607

Сьогодні, 19 серпня, у Кропивницькому стартувала благодійна акція, в рамках якої всі бажаючі зможуть долучитися до створення прапору України, при цьому перерахувавши кошти на дрони для армії.

 

01ca1347 d61e 4e5b bbd0 078c15761cae

Акція стартувала під час відкриття муралу «Україна – це свобода» у Кропивницькому, тож одним з перших синьо-жовті відбитки на полотні поставив автор муралу Олександр Брітцев.

Як розповіли ініціатори акції Юрій Тушевський та Кирил Мельник, команда планує проїхати Кіровоградщиною, і кожен охочий зможе за пожертву на армію залишити свій жовтий чи синій відбиток на полотні.

"«Ми об'їздимо область, а може і всю країну, дивлячись, як акція відгукнеться у людей. Наразі полотно розміром 12 на півтора метри, проте буде підшиватися. Можливо, ми так зробимо найбільший прапор з відбитків українців», – розповів «Гречці» Кирил Мельник.

За зібрані кошти волонтери придбають необхідні для української армії дрони Mavic 3. Ці дрони мають гарну роздільну здатність, яка необхідна для розвідки.

Як пояснили волонтери, «якщо цей дрон підняти на Набережній вгору, то звідти можна дивитися телевізор через вікно на Ковалівці». Наразі від військових є запит на три таких дрони, які потрібні вже. Проте чим більше дронів – тим ефективніше захисники і захисниці вибиватимуть російських загарбників з України.

Проте один дрон коштує близько 3,5 тисяч доларів.

Переказати кошти на дрони для української армії можна на банківську картку 4441 1144 5890 1905. Підтримати проект «Відбиток патріота» можна за цими реквізитами: 4441 1144 5674 1659.

Інформація і анонси пересування акції Кіровоградщиною публікуватиметься на сторінках Кирила Мельника та Юрія Тушевського у соцмережах.

Поширюйте

Коментуйте