Суспільство

Три лікарні Кіровоградщини отримали нове обладнання для боротьби з COVID-19

. 1229

Напередодні осіннього сезону трьом лікарням Кіровоградщини, які є опорними у лікуванні людей із COVID-19, передали 30 систем генерації кисню із США.

obladnannya protukovid1

Як пояснив голова обласного департамент охорони здоров’я Олег Рибальченко, ці апарати генерують кисень високого потоку, а також при цьому зволожують і підігрівають його. Це необхідно для пацієнтів з ковідом на тому етапі, коли людина ще може самостійно дихати і не потребує апарату штучної вентиляції легень, проте сатурація вже низька.

«Це обладнання передамо у протиковідні бази, які вже працюють на Кіровоградщині. Подібні системи вже є у наших лікарнях, проте це зручно, коли у всьому відділені всі пацієнти забезпечені необхідним для лікування обладнанням», – пояснив він.

Тож 20 систем з генераторами високого потоку кисню отримає обласна лікарня, а міські центральні лікарні Кропивницького і Олександрії та Новоукраїнська районна лікарня отримують по чотири.

Ці системи американського виробника на загальну суму у 550 тисяч доларів були передані Кіровоградщині за сприяння відділу оборонного співробітництва посольства США в Україні

Поширюйте

Коментуйте


Реклама