Суспільство

На Кіровоградщині дітей знайомили з боєприпасами та вчили поводженню з ними (ФОТО)

. 2054

Сьогодні, 20 серпня, громадська організація спілки «Бойове братерство України» провела патріотичні заходи у селі Розумівка Олександрівської селищної ради Кропивницького району.

DSC 8226

На території діяльності холодноярських та чорноліських отаманів, довкола яких гуртувалися українці у визвольній боротьбі проти більшовицького засилля, розгорнули кілька локацій, серед яких була й локація Служби порятунку.

DSC 8268

Там учасники заходу отримали можливість більше дізнатись про роботу вогнеборців, а також засвоїти правила безпеки життєдіяльності, поміряти бойовий одяг рятувальників, бронежилет і каску сапера, попрацювати міношукачем.

DSC 8390

Фахівці групи піротехнічних робіт пожежно-рятувальної служби заохочували учасників заходу опановувати важливі знання і навички, які допоможуть зберегти своє життя, враховуючи високу ймовірність «знайомства» з різними боєприпасами в умовах повномасштабної агресії.

DSC 8338

А завідувачка пожежно-технічної виставки музею ГУ ДСНС в області ознайомила присутніх з пересувною експозицією, присвяченою пожежній безпеці та вибухонебезпечним предметам, навчаючи при цьому, як діяти у різних надзвичайних ситуаціях.

DSC 8253

Поширюйте

Коментуйте


Реклама