Суспільство

У Кропивницькому 24 родини переселенців стали в чергу за житлом

. 1083

У Кропивницькій міській раді відбулося під засідання громадської комісії з житлових питань прийняли рішення рекомендувати виконкому взяти на облік у чергу за тимчасовим житлом 24 родини переселенців.

otrimaty zitlo

Відповідно до заяв та поданих документів, комісія розглянула та рекомендувала виконавчому комітету взяти на облік для отримання тимчасового житла 24 родини вимушених переселенців з Луганської, Донецької, Харківської Херсонської та Миколаївської областей, домівки яких були зруйновані або стали непридатними для проживання внаслідок ворожих ракетних і артилерійських обстрілів, повідомили на сайті міськради.

Серед тих, хто залишився без даху над головою, пенсіонери, діти, люди з інвалідністю.

Як повідомили "Гречці" у пресслужбі міськради, для того аби стати в чергу на отримання тимчасового житла у Кропивницькому, необхідно звернутися до ЦНАПу. Обов'язковою умовою є лише те, що потрібно бути вже зареєстрованим як внутрішньо переміщена особа. Необхідні для цього документи у кожному випадку різні, в залежності від сімейного стану та інших окремих факторів. Всі роз'яснення щодо документів нададуть вже безпосередньо у ЦНАПі.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама