Суспільство

"Навидобував" на 80 мільйонів: керівника кар'єру підозрюють у незаконному видобуванні корисних копалин

 Автор: Таміла Делюрман. 2304

На Кіровоградщині виконавчого директора кар'єру підозрюють у незаконному видобуванню корисних копалин на 80 мільйонів гривень.

vydobuvannia

За інформацією пресслужби прокуратури області, слідчі нацполіції повідомили про підозру виконавчому директору кар'єру за фактом незаконного видобування корисних копалин загальнодержавного значення ( ч. 4 ст. 240 КК України).

У ході досудового розслідування встановили, що виконавчий директор кар’єру у 2021 році здійснив незаконне видобування 17.5 тис.метрів кубічних корисних копалин загальнодержавного значення, вчинене шляхом вибуху, достовірно знаючи, що видобувні роботи проводить за межами визначеними спеціальними дозволом на користування надрами.

За висновками експертних досліджень, внаслідок протиправних дій, державі було завдано матеріальної шкоди в розмірі понад 80 млн гривень.

Нагадаємо, директора одного з кар'єрів Кіровоградщини підозрюють у самовільному використанні земель промисловості для видобутку корисних копалин зі збитками понад 800 тис. грн.

Зазначимо: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Фото умовне

 

Поширюйте

Коментуйте