Суспільство

Олександрійські школярі навчатимуться дистанційно

. 943

В Олександрії, що на Кіровоградщині, враховуючи думку батьків, прийняли рішення, що олександрійські школярі навчатимуться дистанційно.

ditydistanz

25 серпня відбулася зустріч міського голови Сергія Кузьменка з директорами закладів освіти з нагоди початку нового 2022-2023 навчального року, на якій і прийняли відповідне рішення, повідомляють на сайті Олександрійської міськради.

За словами очільника громади, на сьогодні міська влада зробила все, аби розпочати новий навчальний рік за будь-якою формою навчання, яка буде прийнятною для конкретного закладу та яку оберуть батьки.

Для підготовки закладів освіти до нового навчального року з міського бюджету виділено близько 5 млн грн, які спрямували на ремонти класів та шкільних укриттів, а також їх облаштування відповідно до вимог. Також очільник громади наголосив на заходах, які впроваджені місцевою владою, аби вчителі могли отримувати заробітні плати в повному обсязі, заклади були готові до навчального року та впевнено пройшли опалювальний період.

«Сьогодні Олександрія готова розпочати новий навчальний рік за тих обставин, які дозволить безпекова ситуація як в країні, так і в місті» – підсумував Сергій Кузьменко.

У підсумку, враховуючи думки батьків та ставлячи в пріоритет безпеку дітей, міська влада підтримала рішення більшості про дистанційне навчання з нового навчального року. При зміні ситуації в країні, оперативно будуть змінюватися і форми навчання в олександрійських закладах освіти.

Нагадаємо, у Кропивницькому учні, які мають бажання вчитися винятково дистанційно, зможуть здобувати освіту у двох навчальних закладах — НВО №6 і ліцеї “Науковий”.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама