Суспільство

Теплопостачальні підприємства Кіровоградської області сподіваються на допомогу США

. 1394

Для ключових теплопостачальних підприємств Кіровоградщини має надійти допомога від агентства США по міжнародному розвитку USAID.

ee984dcf e01e 4eba a33e 6d19a73d2499

Про це повідомила директорка департаменту ЖКГ та паливно-енергетичного комплексу Кіровоградської ОВА Ольга Довжук у контексті підготовки області до опалювального сезону.

«Підприємства надали інформацію про свої потреби, зокрема, це запити на техніку та матеріали, такі як труби, запірна арматура тощо. Нині ведемо перемовини та очікуємо на цю допомогу», – сказала посадовиця.

Ольга Довжук додала, що для одного з найбільших підприємств області - «Дніпро-Кіровоград» Товариство Червоного Хреста закупило техніку та хлору на понад п’ять мільйонів гривень

«Постачання хлору донедавна було однією із найбільших проблем в області. Запевняю, що запас хлору та коагулянтів, необхідних для очистки води, є на всіх підприємствах Кіровоградщини», – акцентувала Ольга Довжук.

Як писала "Гречка", на Кіровоградщині прокуратура передала в Агенство з розшуку та менеджиенту активів (АРМА) активи компанії на 4,6 мільярда гривень, які належать резиденту рф.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама