Суспільство

Марки з Патроном: в Україні презентують шостий поштовий випуск воєнного часу

 Автор: Таміла Делюрман. 1672

30 серпня в Україні презентують шостий поштовий випуск воєнного часу, який присвячений найвідомішому песику-розмінувальнику Патрону.

7885

Як повідомили у пресслужбі Укрпошти, цей випуск вони реалізують у партнерстві з Державною Службою України з надзвичайних ситуацій. Особливістю випуску є благодійна складова, адже кожен, хто придбає поштові марки «Пес Патрон», які окрім номінальної вартості містять додатковий номінал, стає учасником благодійного проекту з придбання машини механізованого розмінування та допомозі притулкам для тварин.

У марковому аркуші представлено 8 поштових марок із зображенням робочих буднів та життя Патрона, виготовлених на самоклейному папері. Тираж випуску – 1 млн аркушів.

Вартість кожної поштової марки – 31 грн, з яких номінальна вартість - F (23 грн), а сума благодійного збору позначена на кожній марці знаком «+» і складає 8 грн. Відповідно, вартість аркушу – 248 грн, з яких 64 грн – благодійна складова.

Придбати марки можна буде у всіх міських відділеннях поштового зв’язку, а також на офіційному онлайн-магазині Укрпошти та маркетплейсах.

Поширюйте

Коментуйте